Полинові рани Чорнобиля…

DSC00906

14 вересня 2017 року (15.00 год.) відбудеться презентація виставки кращих малюнків Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?»

Понад 70 дитячих робіт реалізовують соціально-екологічний рух у Католицькій Церкві «Відповідальність за створіння». Це міжнародне екологічне об’єднання є ініціатором церковного екологічного служіння в Австрії, а також співзасновником «Європейської християнської екологічної мережі». На міжнародній арені активне передовсім у рамках ініціативи запровадження «Часу створіння».

Завдяки своїм освітнім програмам, практичним екологічним проектам, а також суспільним і екополітичним інтервенціям, «Відповідальність за створіння» є важливим партнером у справі збереження природного довкілля.

З 1996 по 2000 рр. Австрійська єпископська конференція надала рухові «Відповідальність за створіння» повноваження координувати природоохоронну діяльність Церкви у всій країні. Починаючи з 2001 р. екологічне об’єднання діє як незалежна громадська організація.

Поділитись у соціальних мережах

Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex