“Людина і суспільство: реалії життя”

vlcsnap-2014-10-21-15h24m54s106

21 жовтня проведено репрезентацію книжки Георгія Мельника “Людина і суспільство: реалії життя”.

Спільною молитвою о. Мирон розпочав зустріч.

Штрихи біографії автора виповів заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук Богдан Андрушків.

Видання охарактеризував заслужений діяч мистецтв України, головний редактор журналу “Літературний Тернопіль” Богдан Мельничук.

В обговоренні висловилися: доктор педагогічних наук Анатолій Вихрущ, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Безкоровайний, інші присутні.

Книга “Людина і суспільство: реалії життя” спонукає до роздумів, пошуків, самоаналізу, активної діяльності.

У виданні розкрита тема значимості територіальної громади, соціальних груп для суспільства  як природного середовища первинної соціалізації підтримки, збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.

У подячному слові Георгій Мельник зауважив: “Особливу увагу акцентую на величезній пізнавальній, виховній ролі та єднальній функції української мови, що повинна, починаючи з дитинства, консолідувати, об’єднати українське суспільство. А ще наголошую на тому, що людину, яка вчить і любить українську мову, можна назвати Людиною з великої букви. Тож закликаю вас пізнавати чарівну силу українського слова і пристрасно його любити”.

Аудиторію забезпечили старшокласники Тернопільської школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука, науковці-музейники, запрошені.

На завершення автор підписував та дарував свою книжку.

Поділитись у соціальних мережах

Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex