Відділи

ВІДДІЛ НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ  25-14-59                    

  1. Українець Наталія Богданівна – зав. відділом
  2. Куницький Сергій Вікторович – зав. сектором виставок
  3. Лисак Ірина Михайлівна – ст. наук. співробітник
  4. Гулик Оксана Богданівна – наук. співробітник
  5. Крупніцька Олена Богданівна – наук.співробітник
  6. Штокайло Тетяна Іванівна – екскурсовод
  7. Карпюк Ольга Мусіївна – екскурсовод

ВІДДІЛ ПРИРОДИ 25-14-59.

  1. Баран Антоніна Олександрівна – зав. відділом
  2. Бочарова Людмила Венедиктівна – ст. наук. співробітник
  3. Кульчицька Оксана Володимирівна – ст. наук. співробітник
  4. Кибалюк Оксана Миколаївна – ст. наук. співробітник

ВІДДІЛ ФОНДІВ 25-47-72.

  1. Ленчук Ірина Мирославівна – гол. зберігач фондів
  2. Завіша Галина Іванівна – зав. сектором
  3. Лучків Лариса Максимівна – зав. сектором
  4. Гнатишин Галина Ігорівна – ст. наук. співробітник
  5. Тодоренко Людмила Іванівна – ст. наук. співробітник
  6. Бучик Марія Іванівна – ст. наук. співробітник
  7. Ревуцька Ольга Андріївна – ст. наук. співробітник

ВІДДІЛ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ 25-47-72.                       

  1. Катеринюк Любов Панасівна – зав. відділом
  2. Пукач Володимир Володимирович – зав. сектором
  3. Свередюк Уляна Іванівна – зав. сектором
  4. Боженко Надія Григорівна – ст. наук. співробітник
  5. Левенець Любов Василівна – ст. наук. співробітник
ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР 25-14-59
  1. Гайдукевич Ярослава Михайлівна
ВІДДІЛ СТАРОДАВНЬОЇ ІСТОРІЇ 25-47-72
  1. Гаврилюк Олег Миколайович – зав. відділом
  2. Ковальчук Тамара Максимівна – зав. сектором
  3. Шумська Віра Романівна – зав. сектором
  4. Безбах Вікторія Володимирівна – ст. наук. співробітник
  5. Тарноруда Тарас Олегович – ст. наук. співробітник
  6. Зборівська Оксана Константинівна – наук. співробітник

МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ 25-35-92.

  1. Шендирук Ірина Михайлівна – зав. відділом
  2. Бондар Ганна Миколаївна – зав. сектором
  3. Сута Леся Володимирівна – ст. наук. співробітник
  4. Костюк Наталія Миколаївна – ст. наук. співробітник
  5. Бородай Наталя Степанівна – ст. наук. співробітник
  6. Кульчицька Марія Михайлівна– наук. співробітник

 ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ 25-14-59.

  1. Чернець Андрій Дмитрович – зав. відділом
  2. Мамчур Степан Олексійович – художник  І категорії

БІБЛІОТЕКА 25-14-59

  1. Ковальчук Світлана Іванівна– зав.сект. обліку від. фондів
  2. Гайда Марія Михайлівна– зав. бібліотекою

БУХГАЛТЕРІЯ 52-82-32

  1. Ядчишин Тетяна Мирославівна – гол. бухгалтер
  2. Людвіковська Ірина Богданівна
  3. Ясінська Галина Михайлівна

ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ 52-58-94

  1. Швидкий Олег Віталійович – заст. директора з АГЧ
  2. Заяць Зоряна Іванівна
  3. Михалків Михайло Іванович
  4. Пархомей Микола Федорович

КАСИР

  1. Романчак Оксана Володимирівна

ЗАСТУПНИКИ 52-58-94

  1. Чеканова Наталія Богданівна
  2. Швидкий Олег Віталійович

ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНИЙ  МУЗЕЙ –  43-12-15

  1. Рикун Уляна Богданівна – зав. музею
  2. Олещук Ігор Андрійович – ст. наук. співробітник
  3. Савка Орест Іванович – ст. наук. співробітник

Поділитись у соціальних мережах

Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex