Шановні колеги! 2 листопада 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться науково-краєзнавча конференція «Романтик ...
27 Липня, 2024
У рамках VIII всеукраїнської акції «Музейна подія року» дипломом лауреата (I місце) нагороджено Тернопільський обласний краєзнавчий музей за організацію та експонування виставки «Іоан Георг Пінзель. Барокова скульптура України XVIII ст.» в музеї Лувр (Париж, Франція) впродовж 22 листопада 2012 р. – 25 лютого 2013 р. Номінація – «Найкраща музейна подія року – 2012».
Попередній запис
Наступний запис
Шановні колеги! 2 листопада 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться науково-краєзнавча конференція «Романтик ...
Друзі В рамках нового музейного проекту «ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА» запрошуємо стати учасниками дискусійного клубу. Коли 29 квітня 2023 р. об 11.00 ...
День 22 січня 1919 року в літописі української історії засяяв ще однією золотою сторінкою. 104 роки тому був прийнятий вікопомний документ – Акт ...