Главная / Майстер-класи та пізнавальні ігри

Майстер-класи та пізнавальні ігри

  •  Вартість вхідних квитків:

        дорослі – 60 грн.

        студенти – 50 грн.

        учні – 40 грн.

  • Екскурсійне обслуговування груп – 200 грн.
  • Вартість фотозйомки – 200 грн.

 

     💠  Від зернятка пшениці до трипільської паляниці

Відтворення побуту трипільців за допомогою давніх атрефактів. Можливість за допомогою зернотерки перетерти насіння злаків на борошно. 

 

 

   💠 Імпровізовані розкопки “В пошуках палеонтологічних скарбів”

Можливість спробувати себе у ролі палеонтолога і помандрувати у час, сповнений таємниць та загадок, тисячі і навіть мільйони років назад, коли землю населяли неймовірні істоти. Вони вимерли, але їхні сліди тепер можна зустріти у вигляді частин скелету, відбитків та скам’янілостей.

За допомогою наших імпровізованих розкопок “В пошуках палеонтологічних скарбів” ви зможете видобути приховані у піску справжні скам’янілі рештки тварин та дізнатись про найцікавіші подробиці з життя істот, які назавжди зникли з лиця нашої планети.

 

 

 

    💠 Пов’язування давніх жіночих головних уборів (хустки та намітки)

 

 

 

💠  Прасування за допомогою рубля та качалки

Чи вмієте Ви користуватися такими предметами? Ні?

В сучасному світі прання та прасування речей не завдає особливих клопотів. Втім, якихось ще пів століття тому (до середини ХХ ст.), на Тернопільщині жінки прали за допомогою старовинних предметів.

Пропонуємо прийняти участь у майстер-класі з прасування за допомогою рубля та качалки. Ви зможете не тільки потримати ці знаряддя праці жінок у руках, але й спробувати відпрасувати рушник за допомогою рубля й качалки.

 

 

💠 Врятуємо планету від непотрібних речей

Кожну секунду у світі з᾿являється близько 15 кг! побутових відходів. Що з цим робити? Брати приклад зі Швеції, яка переробляє до 99% сміття й заробляє на цьому гроші.
Але спочатку навчитись сортувати непотрібні побутові речі під час міні-майстер-класу у нас в музеї. Ми навчимо учнів в ігровій формі відрізняти скляні вироби від пластикових, метали від неметалів, дізнаються, що картон – це цупкий папір, та багато іншого.

 

  • МИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

Facebook

ttps://www.facebook.com/museumternopil1913

Instagram: 

https://www.instagram.com/museum_ternopil1913/?igshid=b3ixi7ho88bt

YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC0TcAwSSUz9WXu77vsb9yQQ

Telegram:

https://t.me/museum_ternopil

Тik Тok:

https://vm.tiktok.com/ZMRbv4J57/

Рекомендуємо

Оберіг державності, запорука законності та народовладдя

День Конституції – одна з найважливіших історичних і суспільно-політичних дат в новітній історії незалежної України. Конституція – це Звід Законів, ...

Дискусійний клуб «ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА», 30.06.23

Друзі  В рамках нового музейного проекту «ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА» запрошуємо стат30и учасниками дискусійного клубу. Коли  30 червня 2023 р. ...

Виставка «ІВАН МАЗЕПА – архітектор європейської України»

   В липні 2022 року виповнюється 335 років з часу обрання Івана Степановича Мазепи гетьманом Лівобережної України. До цієї події у музейній ...