Главная / Майстер-класи та пізнавальні ігри

Майстер-класи та пізнавальні ігри

  •  Вартість вхідних квитків:

        дорослі – 60 грн.

        студенти – 50 грн.

        учні – 40 грн.

  • Екскурсійне обслуговування груп – 200 грн.
  • Вартість фотозйомки – 200 грн.

 

     💠  Від зернятка пшениці до трипільської паляниці

Відтворення побуту трипільців за допомогою давніх атрефактів. Можливість за допомогою зернотерки перетерти насіння злаків на борошно. 

 

 

   💠 Імпровізовані розкопки “В пошуках палеонтологічних скарбів”

Можливість спробувати себе у ролі палеонтолога і помандрувати у час, сповнений таємниць та загадок, тисячі і навіть мільйони років назад, коли землю населяли неймовірні істоти. Вони вимерли, але їхні сліди тепер можна зустріти у вигляді частин скелету, відбитків та скам’янілостей.

За допомогою наших імпровізованих розкопок “В пошуках палеонтологічних скарбів” ви зможете видобути приховані у піску справжні скам’янілі рештки тварин та дізнатись про найцікавіші подробиці з життя істот, які назавжди зникли з лиця нашої планети.

 

 

 

    💠 Пов’язування давніх жіночих головних уборів (хустки та намітки)

 

 

 

💠  Прасування за допомогою рубля та качалки

Чи вмієте Ви користуватися такими предметами? Ні?

В сучасному світі прання та прасування речей не завдає особливих клопотів. Втім, якихось ще пів століття тому (до середини ХХ ст.), на Тернопільщині жінки прали за допомогою старовинних предметів.

Пропонуємо прийняти участь у майстер-класі з прасування за допомогою рубля та качалки. Ви зможете не тільки потримати ці знаряддя праці жінок у руках, але й спробувати відпрасувати рушник за допомогою рубля й качалки.

 

 

💠 Врятуємо планету від непотрібних речей

Кожну секунду у світі з᾿являється близько 15 кг! побутових відходів. Що з цим робити? Брати приклад зі Швеції, яка переробляє до 99% сміття й заробляє на цьому гроші.
Але спочатку навчитись сортувати непотрібні побутові речі під час міні-майстер-класу у нас в музеї. Ми навчимо учнів в ігровій формі відрізняти скляні вироби від пластикових, метали від неметалів, дізнаються, що картон – це цупкий папір, та багато іншого.

 

  • МИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

Facebook

ttps://www.facebook.com/museumternopil1913

Instagram: 

https://www.instagram.com/museum_ternopil1913/?igshid=b3ixi7ho88bt

YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC0TcAwSSUz9WXu77vsb9yQQ

Telegram:

https://t.me/museum_ternopil

Тik Тok:

https://vm.tiktok.com/ZMRbv4J57/

Рекомендуємо

Щелепа динотерія

  Динотерій (Deinotherium)  – вимерла тварина, що нагадувала частково слона, частково моржа, частково тапіра. Вважають, що динотерії були одними ...

Інноваційна програма «Назустріч»

Інноваційна програма «Назустріч» розроблена співробітниками музею для людей із особливими потребами,  застосовуючи в експозиційних територіях мультимедійні ...

ПЛАНЕТА ЯЧМІНСЬКОГО

Зацікавлює відвідувачів тематична виставка фондових матеріалів «Акторська планета Володимира Ячмінського», якою пошановується 80-річчя народного артиста України.