Главная / Відділи

Відділи

ЗАСТУПНИКИ 52-58-94

  1. Чеканова Наталія Богданівна
  2. Мацелюх Роман Євгенович
ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР 25-14-59
  1. Гайдукевич Ярослава Михайлівна

ВІДДІЛ НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ  25-14-59                    

  1. Українець Наталія Богданівна – зав. відділу
  2. Куницький Сергій Вікторович – зав. сектора виставок
  3. Лисак Ірина Михайлівна – ст. наук. співробітник
  4. Гулик Оксана Богданівна – наук. співробітник
  5. Крупніцька Олена Богданівна – наук. співробітник
  6. Штокайло Тетяна Іванівна – екскурсовод
  7. Погорельцева Ольга Сергіївна – екскурсовод

ВІДДІЛ ПРИРОДИ 25-14-59.

  1. Баран Антоніна Олександрівна – зав. відділу
  2. Бочарова Людмила Венедиктівна – ст. наук. співробітник
  3. Кульчицька Оксана Володимирівна – ст. наук. співробітник
  4. Кибалюк Оксана Миколаївна – ст. наук. співробітник

ВІДДІЛ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ 25-47-72.                       

  1. Катеринюк Любов Панасівна – зав. відділу
  2. Пукач Володимир Володимирович – зав. сектора
  3. Свередюк Уляна Іванівна – зав. сектора
  4. Боженко Надія Григорівна – ст. наук. співробітник
  5. Левенець Любов Василівна – ст. наук. співробітник
 ВІДДІЛ СТАРОДАВНЬОЇ ІСТОРІЇ 25-47-72
  1. Гаврилюк Олег Миколайович – зав. відділу
  2. Безбах Вікторія Володимирівна – зав. сектора
  3. Шумська Віра Романівна – зав. сектора
  4. Ковальчук Тамара Максимівна – ст. наук. співробітник
  5. Дудар Ольга Андріївна – ст. наук. співробітник
  6. Зборівська Оксана Константинівна – наук. співробітник

ВІДДІЛ ФОНДІВ 25-47-72.

  1. Ленчук Ірина Мирославівна – гол. зберігач фондів
  2. Завіша Галина Іванівна – зав. сектора
  3. Лучків Лариса Максимівна – зав. сектора
  4. Гнатишин Галина Ігорівна – ст. наук. співробітник
  5. Тарас Галина Іванівна – ст. наук. співробітник
  6. Вдовин Любов Василівна – ст. наук. співробітник
  7. Васильцьо Галина Михайлівна – ст. наук. співробітник

МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ 25-35-92.

  1. Костюк Наталія Миколаївна – зав. відділу
  2. Бондар Ганна Миколаївна – зав. сектора
  3. Сута Леся Володимирівна – ст. наук. співробітник
  4. Бородай Наталя Степанівна – ст. наук. співробітник
  5. Луцька Марія Михайлівна – наук. співробітник

 ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ 25-14-59.

  1. Чернець Андрій Дмитрович – зав. відділу
  2. Мамчур Степан Олексійович – художник  І категорії

БІБЛІОТЕКА 25-14-59

  1. Ковальчук Світлана Іванівна – зав. сект. обліку від. фондів
  2. Гайда Марія Михайлівна – бібліотекар І категорії

КАСИР

  1. Романчак Оксана Володимирівна
 БУХГАЛТЕРІЯ 52-82-32
  1. Ядчишин Тетяна Мирославівна – гол. бухгалтер
  2. Людвіковська Ірина Богданівна – бухгалтер І категорії
  3. Ясінська Галина Михайлівна – бухгалтер ІІ категорії

ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ 52-58-94

  1. Заяць Зоряна Іванівна – заст. директора з АГЧ
  2. Михалків Михайло Іванович
  3. Пархомей Микола Федорович
  4. Білик Володимир Михайлович

Рекомендуємо

Перші Чернихівські науково-краєзнавчі читання

28 вересня 2016 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулися Перші Чернихівські науково-краєзнавчі читання, присвячені  80-річчю від дня ...

Тернопіль у філателії, філокартії

Із 25 серпня 2015 року експонується філателістична виставка «З днем народження тебе Тернополе». Автором п’ятистендового експоната, тернополянином Василем ...

Обіймало сонце…

Сонячна обідня пора 13 березня «презентувала» в музеї першу віршовану збірку Яни Корольової «В обіймах сонця». Молитвою та пастирським благословінням ...