Мистецька спадщина українського художника Івана Хворостецького, котрий народився у 1888 році поблизу Почаєва, зібрала сьогодні в Тернопільському обласному ...
27 Липня, 2024
Творча зустріч із нашим земляком (народився у с. Милівці Чортківського району, мешкає в Охтирці, Сумщина), заслуженим артистом естрадного мистецтва України Мар’яном Пуляком відбулася 3 вересня 2015 року.
Розпочали спілкування молитвою за участю о. Василя Погорецького.
Представив гостя директор музею, голова Тернопільської обласної органіфзації Національної спілки краєзнавців України Степан Костюк.
Серед виконаних пісень: “Криниця добра”, “Два кольори”, “Сповідь монаха”, “Стелиться дорога”,“Дума про козацьку славу”, “А я собі з Прикарпаття”, “Вишиванка для матері”, “Я так тебе люблю”, “Пісня про калину”, інші.
Частина текстів належить головному редактору журналу “Літературний Тернопіль”, заслуженому діячеві мистецтв України Богданові Мельничуку.
Привітала талановите виконання голова Тернопільського міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка Дарія Чубата, подарувавши свою книжку “Камертон чистих дум”.
Дружині композитора-співака, котра надихає творити й концертувати, подарували квіти. Присутні гарячими оплесками винагородили перший авторський виступ Мар’яна Пуляка в музеї.
Попередній запис
Наступний запис
Мистецька спадщина українського художника Івана Хворостецького, котрий народився у 1888 році поблизу Почаєва, зібрала сьогодні в Тернопільському обласному ...
Мамут (українська назва) або мамонт – вид вимерлих тварин з родини слонових, символ льодовикового періоду, що був розповсюджений на ...
Цьогоріч виповнюється 150 років з часу заснування НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ШЕВЧЕНКА, що відіграло вирішальну роль у створенні фундаменту для появи ...