Понад місяць (упродовж листопада-грудня) відвідувачі музею (мешканці та гості Файного міста) споглядали різноманітні зразки персональної колекції Михайла ...
27 Липня, 2024
Четвертого жовтня 2018 року мешканкою Козови (районний центр Тернопільщини) Антоніною Костур подаровано «…Тернопільському обласному краєзнавчому музею шафу моєї бабусі Паламарчук Харатини Пантелеймонівни, 1887 р. н., уродженки м. Городка Хмельницької обл.».
Предмет побуту – шафа виготовлена (приблизно у 50-их роках минулого століття) «… з масиву дерева, оздоблена квітковим орнаментом на дверах шафи і верхнім ажурним орнаментом…».
Особливості виробу: широка правобічна частина, призначена для зберігання верхнього одягу. збагачена внизу широкою шухлядою «взуттєвою»; ліва частина виробу – вужча, «заглиблена»: прямокутна вертикальна «ніша» засклена не суцільною тафлею, а чотирма скельцями, накладеними одне на одне…
Різьблення було покрите «позолотою»…
Власниця у дарчому листі побажала: «Хочу, щоб молоде українське покоління ознайомилось з побутом наших предків».
Попередній запис
Наступний запис
Понад місяць (упродовж листопада-грудня) відвідувачі музею (мешканці та гості Файного міста) споглядали різноманітні зразки персональної колекції Михайла ...
ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових ...