«Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого тіла преславне Преображення». Таке величання звучить на утрені свята світлого Господнього ...
27 Липня, 2024
Власне, «на самому порозі», непередбачуваного запровадження карантину виставкова зала музею прийняла персональну виставку живопису Михайла Дирбавки «Тернопільські святині». Презентацію проєкту благословив священик, привітав колегу народний художник України Богдан Ткачик, фотосесію провів заслужений журналіст України Олег Снітовський. Щоправда, 42 тематичних полотна («Церква Преображення Господнього», «Дзвіниця костьолу в Дрогобичі», «Зарваниця», «Новий Єрусалим в Зарваниці», «Маріїнський центр», «Зарваниця. Церква Свято-Троїцького монастиря», «Собор св. Петра і Павла в с. Струсові», «Городенка», «Тернопільський храм», «Вид на Збараж», «Церква у Старому Вишнівці», «Церква в Гримайлові, «Церква в с. Мотовилівка», «Церква в с. Чагарі», інші) «споглядає тільки коронавірус».
Наївно, проте віриться, що вправно зображені намолені храми збагатять позитивну енергетику нашої установи.
Попередній запис
Наступний запис
«Величаємо Тебе, життєдавче Христе, і почитаємо пречистого Твого тіла преславне Преображення». Таке величання звучить на утрені свята світлого Господнього ...
Шановні колеги! 2 листопада 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться науково-краєзнавча конференція «Романтик ...