Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
27 Липня, 2024
Сльозлива хмарність побудила сонячне бажання співробітників Тернопільського обласного краєзнавчого музею звабити День вишиванки своєю присутністю, оскільки
Заквітчала мати долю рушником,
Вистелила і сорочку хрестиком, низинкою.
Хай всміхається щасливою сльозинкою
Доні, сина день прийдешній
Опікунства Божою іскринкою!..
Попередній запис
Наступний запис
Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
Початком нової доби в історії України, нашої національно-визвольної революції став бій під Крутами 29 січня 1918 року. Серед крутян-гімназистів та ...
Дітей завжди приваблюють яскраві, барвисті забавки. У наш час українська народна іграшка все більше знаходить своє місце в музейних експозиціях і приватних ...