Професійне свято представників однієї з найдавніших професій. Близько 15-20 тисяч років тому люди вже вийшли збирати мед. Про це свідчать досліджені ...
27 Липня, 2024
Заходами родини, у музеї відкрито виставку фондових матеріалів «Пам’яті кетяг калиновий…» (на пошанування 70-річчя народження Богдана Хаварівського – заслуженого працівника культури України).
Представлені документальні світлини засвідчують активну науково-культурну та публічно-громадську діяльність уродженця с. Гумниська на Теребовельщині.
«Через» наявні документи щодо діяльності Всеукраїнської правозахисної організації Меморіал імені Василя Стуса, обласний осередок якої впродовж тривалого часу очолював Богдан-Роман Хаварівський, «вимальовується» позиція краянина-патріота.
Вінцем пошанування постало видрукування об’ємистого видання «Усі ми будемо в архіві… Книга пам’яті про Богдана-Романа Хаварівського (1948 – 2016)».
Експозицію «довершують» вишитий рушник та «гарячий» кетяг калини…
Попередній запис
Наступний запис
Професійне свято представників однієї з найдавніших професій. Близько 15-20 тисяч років тому люди вже вийшли збирати мед. Про це свідчать досліджені ...
За останні десятиліття фонди Тернопільського обласного краєзнавчого музею збагатилися унікальними експонатами, які надійшли від наших краян – ▪️колишніх ...
21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Рішення про вшанування рідної мови було прийняте на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в ...