Соняшник є особливою та шанованою рослиною для українського народу. Вона зростає на наших родючих полях і є однією з основних сільськогосподарських ...
27 Липня, 2024
Запрошуємо збагнути енергетику величі Шевченкового слова, відвідавши в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 7 березня 2019 року презентацію комплексно-тематичної виставки фондових матеріалів «Живе, Кобзаре мій, поміж нас голос твій».
Благословити проект запрошено о. Михайла Пастуха, доктора філософських наук, віце-ректора з духовної частини Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.
«Присутність» Тараса Шевченка у хоровій музиці інтерпретує Олег Смоляк, професор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор мистецтвознавства.
Літературно-музичну композицію «Розрита могила» представить дует бандуристок у складі Олени Гаврилюк та Марії Євгеньєвої.
Андрій Оленин, артист розмовного жанру, соліст Тернопільської обласної філармонії продекламує віщі поезії Кобзаря.
Імпреза розпочнеться о 13.00 год.
У світлих споминах прийдімо до Тараса!!!
Попередній запис
Наступний запис
Соняшник є особливою та шанованою рослиною для українського народу. Вона зростає на наших родючих полях і є однією з основних сільськогосподарських ...
У часи Розвинутого та Пізнього Середньовіччя населення нашого краю користувалось МОНЕТАМИ переважно іноземного виробництва, що було наслідком втрати ...
Уже стало доброю традицією, коли члени Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України збираються у стінах Тернопільського обласного ...