32 річницю НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ми вдруге відзначаємо в умовах війни, коли Україні доводиться відстоювати свободу та право на життя. Десятий рік йде ...
27 Липня, 2024
Життєвої Книги 92-гу сторінку заслужений художник України Ярослав Омелян «ілюструє» у музеї персональним проектом давніх малюнків (олівець) «Виставка пам’яти» (експонується вперше). Оскільки імена типажів забулися, автор узагальнює всіх – «сибіряки».
Доповнюють оригінали копії «ілюстративних заставок» десятків тематичних видань.
Дотримуючись вимог адаптивного карантину, 3 вересня, проте, клієнти Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення почули відповіді непересічного таланту знаного маляра-графіка.
Після експонування, представлені матеріали збагатять фонди установи.
Своєрідним заповітом сприймається висловлювання пана Ярослава: «Я вам дякую, що мої роботи будуть жити».
Попередній запис
Наступний запис
32 річницю НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ми вдруге відзначаємо в умовах війни, коли Україні доводиться відстоювати свободу та право на життя. Десятий рік йде ...
Шановні колеги! 20 – 21 квітня 2023 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з ...
Доброю традицією для Тернопільського обласного краєзнавчого музею стало проведення різноманітних майстер-класів для дітей і дорослих. Таке спілкування ...