Тернопільський обласний краєзнавчий музей щиро приймав високоповажних гостей – міжнародну делегацію з Швеції, Німеччини, Польщі, Естонії, що перебувала із ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Тернопільський обласний краєзнавчий музей щиро приймав високоповажних гостей – міжнародну делегацію з Швеції, Німеччини, Польщі, Естонії, що перебувала із ...
З нагоди 80-ї річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН, що проходив 21-25 серпня 1943 року на хуторі Веснівка, біля с. Золота Слобода на ...
19 березня 2024 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з міжнародною участю «Борщівська ...