Третій тиждень повниться намоленістю виставкова зала музею. Дотримання умов «адаптивності» та «карантину вихідного дня» збирає, проте, бажаючих осмислити ...
27 Липня, 2024
Банерний проект розроблено науковцями Українського інституту національної пам’яті.
Представлено 26 особистостей національного державотворення:
Микола Міхновський Агатангел Кримський Євген Чикаленко Василь Вишиваний (Вільгельм-Франц Лотрінген Габсбург) Георгій Нарбут Микола Леонтович Марко Безручко Олена Степанів Василь Чучупак Василь Липківський Лесь Курбас Євген Коновалець Олена Теліга Йосиф Сліпий Марія Савчин Ніл Хасевич Михайло Сорока Юрій Шевельов Сергій Корольов Катерина Білокур Алла Горська Володимир Івасюк Петро Григоренко Василь Стус В’ячеслав Чорновіл Назар ВойтовичТернопільщину представлено чотирма «персональними» банерами: «Йосиф Сліпий», «Лесь Курбас», «Михайло Сорока» та «Назар Войтович».
Виставка діятиме впродовж наступних двох тижнів. Вхід вільний.
Попередній запис
Наступний запис
Третій тиждень повниться намоленістю виставкова зала музею. Дотримання умов «адаптивності» та «карантину вихідного дня» збирає, проте, бажаючих осмислити ...
Різдвяно-новорічні свята є гарною нагодою зустрітися з рідними та друзями, відпочити душею, замислитись над життям. Чудовим місцем відпочинку ...
28 липня 2022 р. Україна вперше відзначила День Української Державності. В нинішньому році цей день будемо відзначати вдруге. Пов’язане це з одним знаковим ...