21 жовтня проведено репрезентацію книжки Георгія Мельника “Людина і суспільство: реалії життя”. Спільною молитвою о. Мирон розпочав зустріч. Штрихи ...
27 Липня, 2024
6 грудня 2014 року переповнена лекційна зала музею зібрала учасників святочної академії на відзначення 25-річчя створення Тернопільської обласної організації товариства “Меморіал” імені Василя Стуса. Присутнім нагадали перші кроки становлення та основні діяння. Привітали подію заступник голови обласної ради Олег Боберський, заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра, міський голова Тернополя Сергій Надал.
Відзначено достойних активістів.
Виступили: голова Тернопільського обласного осередку Наукового товариства імені Шевченка, професор Михайло Андрейчин, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Безкоровайний, директор департаменту культури, релігй та національностей ОДА, заслужений діяч мистецтв України Григорій Шергей, побратими зі Львова, запрошені представники громадсько-політичних осередків.
Мистецькі колективи учнів та викладачів Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігора Герети подарували тематично-змістовний концерт.
Фотосесію провели знані майстри: заслужений журналіст України Василь Бурма, Василь Балюх, Микола Василечко, Іван Пшоняк, Володимир Демчишин.
Проекспоновано документально-тематичну фотовиставку.
21 жовтня проведено репрезентацію книжки Георгія Мельника “Людина і суспільство: реалії життя”. Спільною молитвою о. Мирон розпочав зустріч. Штрихи ...
Чи знаєте ви, що на Тернопільщині є не тільки Почаїв, але й Малий Почаїв? Малим Почаєвом здавна називають село Решнівка Тернопільського (колишнього ...
Понад місяць (упродовж листопада-грудня) відвідувачі музею (мешканці та гості Файного міста) споглядали різноманітні зразки персональної колекції Михайла ...