27 Липня, 2024
10 грудня 2014 року відбулася багатолюдна презентація філателістичної виставки “Нобелівська премія: українська проекція”.
Зацікавлену аудиторію привітали: голова Тернопільського обласного товариства філателістів Асоціації філателістів України, почесний філателіст АсФУ Валерій Матвєєв, заступник директора Тернопільської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” Валентина Удич, науковці, запрошені.
Автор п’ятистендового тематичного експоната Юрій Ковальков розповів про витоки зацікавлення, поділився спогадами щодо багаторічних пошуків та особливостями поповнення колекції.
Серед виставленого – чотири конверти із відбитками музейного штемпеля клубного спецпогашення.
Попередній запис
Наступний запис
В Україні Миколай – найбільш шанований святий. І ще сто років тому хатня ікона Чудотворця стояла майже в кожній українській домівці. Святий Миколай – ...
Напередодні Міжнародного дня музеїв, 17 травня 2017 року Тернопіль долучився до традиції світової акції «Ніч у музеї». На захід завітали тернополяни та ...