Тернопільський обласний краєзнавчий музей щиро приймав високоповажних гостей – міжнародну делегацію з Швеції, Німеччини, Польщі, Естонії, що перебувала із ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Тернопільський обласний краєзнавчий музей щиро приймав високоповажних гостей – міжнародну делегацію з Швеції, Німеччини, Польщі, Естонії, що перебувала із ...
«Учимося ґеоґрафії України, щоб знати, яка велика й богата Україна, яка гарна її природа, який великий її народ, яким щасливим може він бути, коли свою ...
📢 Увага, друзі! Запрошуємо вас стати учасниками музейного проекту “Відома невідома Україна”. 🗓️ Коли: 1 вересня 2023 року о 15:00 год. 🏛️ Де: ...