Книжкову серію “Місіонери Великого Відкуплення” подарував музею редактор, упорядник і співавтор текстів серії редемпторист, ієромонах о. Руслан Піх. Вчора, в кінці дня, опісля презентації у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, він разом з відомим релігієзнавцем, співробітником Інституту історії Церкви УКУ Володимиром Морозом, на запрошення директора ТОКМ Яреми Шатарського, завітав до музею , аби подарувати 7 книг серії “Місіонери Великого Відкуплення”. Серед тих, кому присвячені ці видання, добре знайомі тернополянам, які цікавляться історією міста й околиць, митрополит Володимир Стернюк, о. Франц Ксаверій Бонн, о. Зенон Ковалик, а також владика Микола Чернецький. До 120 річчя народження новомученика Блаженного священномученика Української греко-католицької церкви Василія Величковського він готує до друку у 2023 р. нову книгу.
Роман Мацелюх, заступник директора з
питань розвитку і комунікацій