Нещодавно два тернопільських волонтери, Вячеслав Верех і Василь Германовський доставили та передали директору музею Яремі Шатарському цінні предмети з ...
27 Липня, 2024
“Страдник за віру і духовний провідник нації”
Під такою назвою в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрито фотодокументальну виставку, присв’ячену 130-річниці від дня народження ЙОСИФА СЛІПОГО (1892 – 1984), одного з найвизначніших постатей ХХ століття не тільки в Україні, а й у цілому світі.
Надія Боженко, старша наукова співробітниця відділу новітньої історії.
Попередній запис
Нещодавно два тернопільських волонтери, Вячеслав Верех і Василь Германовський доставили та передали директору музею Яремі Шатарському цінні предмети з ...
ДАВНЯ І СУЧАСНА ЛЕСЯ УКРАЇНКА. «Вічно жива» драматургія великої української поетеси крізь мелодії проникливої скрипки надихала творчістю та ...
По всьому світу товариства захисту тварин організовують різні заходи та акції, щоб звернути увагу людей на актуальні проблеми тваринного світу і ...