Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
27 Липня, 2024
Уперше майже 60 автентичних фрагментів вишиття жіночих та чоловічих сорочок Борщівщини початку ХХ століття охоплюють виставку фондових матеріалів «Журба і радість сплелись воєдино…» (проект «Полотняний фольклор»).
Добре збережена кольорова гама «виповідає» особливості орнаментики с. Кривче, смт Мельниці-Подільської, с. Олексинці, с. Худиківці.
«Дистанційно» експоновані матеріали доповнюють віртуальність пізнання вишиття Борщівського краю…
Попередній запис
Наступний запис
Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
«Її доля зухвало розправила дужі крила» – під такою назвою в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї розгорнуто виставку нових надходжень із творчого ...
Різдво в Україні – важливе християнське свято! У музеї відкрито виставку вітальних Різдвяних поштівок різних країн та років друкування зі збірки ...