Шановні тернополяни та гості міста, запрошуємо вас на урочисті заходи, присвячені 110-й річниці заснування Тернопільського обласного краєзнавчого музею. З ...
27 Липня, 2024
В Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діє виставка під назвою «Пам’ять заради майбутнього», присвячена Дню пам’яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 рр., що відзначається в Україні 8 травня.
На ній представлені унікальні експонати з фондових збірок музею, які знову нагадують нам про страшні злочини тієї війни, про збитки і руйнування.
Експонуються також фотографії наших краян, які пройшли тяжкими воєнними дорогами, виганяли нацистів з рідної землі та звільняли від нацистської окупації країни Європи.
Мета виставки – зберегти пам’ять про ті події для наступних поколінь.
Виставку підготувала Любов Катеринюк, завідувачка сектора відділу новітньої історії ТОКМ
Попередній запис
Шановні тернополяни та гості міста, запрошуємо вас на урочисті заходи, присвячені 110-й річниці заснування Тернопільського обласного краєзнавчого музею. З ...
До 60-річчя звільнення із заслання Патріарха Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрито ...
24 червня 2018 року у День незалежності України о 18.00 за Києвом українці всього світу синхронно, долаючи часові пояси, виконали духовний гімн України ...