Цього року ми відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем – 6 грудня. Постать Чудотворця є яскравим прикладом людської жертовності. Адже свято ...
27 Липня, 2024
Відомий художник із селища Заводське Чортківського району Степан Шевчук подарував музеєві оригінальну авторську роботу «Іоан-Георг Пінзель», виконану 2015 року (папір, кольорові олівці).
На звороті малюнка – дарчий підпис: «Цей портрет І.-Г. Пінзеля є дарунком обласному краєзнавчому музею від автора. Тернопіль, 16.10.18. Підпис».
Оригінальна картина незабаром збагатить тематичну залу установи.
Попередній запис
Наступний запис
Цього року ми відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем – 6 грудня. Постать Чудотворця є яскравим прикладом людської жертовності. Адже свято ...
Нещодавно видрукувано рекламно-презентаційне видання «Золотий фонд нації. Vivat, Україно!». Тернопільський обласний краєзнавчий музей заверстано на 353-ій ...
Упродовж тисячоліть, неміліючи, Славута-Дніпро плине водами у світи. Протягом століття видання «Дніпро» наповнює душі вибагливого читача соковитістю ...