Почесне місце серед видатних українських діячів театрального мистецтва належить Олександру Степановичу Курбасу (він же Лесь Курбас), який був одним ...
27 Липня, 2024
Одна із легенд іменує частину гірського масиву довкола Крем’янця – «Дівочі скелі». Мотив – у часі сивої давнини юнки-волинянки збиралися співати, водити хороводи, славлячи принади природи, звеличуючи красу життя.
Нещодавно знаний тернопільський художник Юрій Чумак подарував музеєві «спеціально» написану картину «Дівочі скелі» (2016, 65х72 см).
Темперною технікою полотно зафіксувало мить обрядодійства. «Тепла» кольорова гама запрошує пройтися галявиною згаданого узвишшя, збагатитися позитивною енергетикою миролюбства предків.
Робота візуально-емоційно збагатила тематичний розділ стаціонарної експозиції відділу природи.
Попередній запис
Наступний запис
Почесне місце серед видатних українських діячів театрального мистецтва належить Олександру Степановичу Курбасу (він же Лесь Курбас), який був одним ...
Запрошуємо усіх на вражаючу фотовиставку “Аби ДобраНіч”, на якій ви матимете можливість побачити унікальні світлини, зроблені тернопільським ...
ЛЮДИ ЗІ СТАЛІ – це про ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ, котрим було “страшно не вмерти – зламатися страшно!». Слова, що стали піснею («Наш ...