У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї експонується виставка фондових матеріалів «Злетіло слово помислом душі». Виставка створена на пошанування ...
27 Липня, 2024
22 січня, у День Соборності України, в Тернопільський обласний краєзнавчий музей завітали особливі гості – молоде покоління, солдати строкової служби 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола із старшим прапорщиком Петром Бугаєм.
Досвідчений екскурсовод Тетяна Штокайло провела солдат залами музею та ознайомила з його унікальними експонатами.
Особливого емоційного відгуку спричинив тематичний розділ експозиції, присвячений страшним подіям російсько-української війни, у якому представлена участь української армії у захисті суверенітету нашої держави.
Надіємось, що у молодих військовослужбовців, які приїхали служити у Тернопіль, залишились приємні враження про музей і їм обов’язково захочеться повернутися сюди знову звичайними туристами (у цивільному одязі) аби разом відсвяткувати нашу перемогу.
Оксана Кульчицька, завідувачка художньо-рекламного відділу
Попередній запис
Наступний запис
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї експонується виставка фондових матеріалів «Злетіло слово помислом душі». Виставка створена на пошанування ...
Долучайтеся до науково-краєзнавчих читань, що відбудуться в експозиції відділу природи Тернопільського обласного краєзнавчого музею в четвер, 18 січня 2024 ...
Кістяні гребені з багатьох ЧЕРНЯХІВСЬКИХ могильників нерідко вкриті цілою серією СОЛЯРНИХ СИМВОЛІВ. На більшості з них солярна орнаментація подана в ...