Главная / Виставки / Гармонія світу природи…

Гармонія світу природи…

14 вересня 2017 року відбулася презентація виставки кращих малюнків Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?».

Проект благословив священик УГКЦ Василь Шафран.

Застережувальне «слово» учням тернопільської гімназії  «Гармонія» та краєзнавцям змовив начальник управління екології  та природних ресурсів Тернопільської ОДА Орест Сінгалевич.

Загальному огляду тематичної експозиції передувало прочитання молитви:

Творче Неба і Землі

Господи і Боже наш! Ти, що сотворив все видиме і невидиме, і все сотворив для Своєї слави, прости нам, грішним, що порушили красу та гармонію Твого творіння. Гріх, який запанував нашими серцями, спотворює Твій Образ і Твою Подобу і нищить навколишнє середовище, віддзеркаленням якого є Ти.

Просимо Тебе, Отче Неба і Землі, подай нам мудрості, любові, поміркованості, щоб ми могли гідно зберігати Твоє творіння та нарешті правильно використовувати усі природні дари, які Ти нам подарував. Дай нам сили повернути все втрачене, щоб через Твою Силу, любов та милосердя у наших серцях потекли ріки живої води, яка буде виливатися через нас на всю Землю.

Обіцяємо Тобі більше не нищити нашу природу, будемо правильно і раціонально використовувати природні ресурси, щоб бути вірними слугами Твоїми.

Ігор Посоленик, м. Дрогобич, Львівська обл.

    

Рекомендуємо

У музеї відкрилася ювілейна виставка, присвячена відомому археологу

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрилася ювілейна виставка, присвячена археологу, мистецтвознавцю, фольклористу, етнографу, історику ...

Чудотворний образ Божої Матері «Всіх сумуючих радості» у книзі Володимира Рожка

Чи знаєте ви, що на Тернопільщині є не тільки Почаїв, але й Малий Почаїв? Малим Почаєвом здавна називають село Решнівка Тернопільського (колишнього ...

Відзнака “Соборна Україна” з фондів музею

Серед оригінальних відзнак періоду визвольних змагань 1917-1921 років, що зберігаються у фондах Тернопільського обласного краєзнавчого музею особливої ...