Главная / Презентації / “Людина і суспільство: реалії життя”

“Людина і суспільство: реалії життя”

21 жовтня проведено репрезентацію книжки Георгія Мельника “Людина і суспільство: реалії життя”.

Спільною молитвою о. Мирон розпочав зустріч.

Штрихи біографії автора виповів заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук Богдан Андрушків.

Видання охарактеризував заслужений діяч мистецтв України, головний редактор журналу “Літературний Тернопіль” Богдан Мельничук.

В обговоренні висловилися: доктор педагогічних наук Анатолій Вихрущ, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Безкоровайний, інші присутні.

Книга “Людина і суспільство: реалії життя” спонукає до роздумів, пошуків, самоаналізу, активної діяльності.

У виданні розкрита тема значимості територіальної громади, соціальних груп для суспільства  як природного середовища первинної соціалізації підтримки, збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.

У подячному слові Георгій Мельник зауважив: “Особливу увагу акцентую на величезній пізнавальній, виховній ролі та єднальній функції української мови, що повинна, починаючи з дитинства, консолідувати, об’єднати українське суспільство. А ще наголошую на тому, що людину, яка вчить і любить українську мову, можна назвати Людиною з великої букви. Тож закликаю вас пізнавати чарівну силу українського слова і пристрасно його любити”.

Аудиторію забезпечили старшокласники Тернопільської школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука, науковці-музейники, запрошені.

На завершення автор підписував та дарував свою книжку.

Рекомендуємо

Сибір олівцем – уперше…

Життєвої Книги 92-гу сторінку заслужений художник України Ярослав Омелян «ілюструє» у музеї персональним проектом давніх малюнків (олівець) «Виставка ...

Етнографічний концерт «Син Божий народився»

«Бог Предвічний народився, прийшов днесь із небес, щоб спасти люд свій весь і утішився……» 20 грудня 2019 року у Тернопільському обласному ...

ПРОЕКТ ЄДНАННЯ

До 17 квітня 2017 року експонуватиметься мистецький проект «Воєнно-польовий АРТ», яким передбачено підтвердити моральне єднання українців. Зібрані понад ...