Главная / Екскурсії / ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО «НІЧ У МУЗЕЇ» ВІДБУЛОСЬ У ТЕРНОПОЛІ

ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО «НІЧ У МУЗЕЇ» ВІДБУЛОСЬ У ТЕРНОПОЛІ

Напередодні Міжнародного дня музеїв, 17 травня 2017 року Тернопіль долучився до традиції світової акції «Ніч у музеї». На захід завітали тернополяни та гості міста, серед яких – багато молоді. Свято відкрили реконструктори з Кам’янець-Подільського міського військово-історичного товариства, що вперше побували у Файному місті та продемонстрували перед музеєм міську залогу першої половини XVII ст.

Згодом дійство перенеслось у стіни музею. Одягнуті у вишиванки наукові працівники розповіли відвідувачам про таємниці печер, рослин та тварин – символів України, екологічну ситуацію на Тернопільщині, цікаві історичні артефакти, Козаччину, Українську революцію (100-річчя початку відзначається на державному рівні), таємниці повстанської криївки та про теперішню війну на Сході України. 

Народні умільці з Тернопільського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України провели для цікавих майстер-класи ліплення з глини, гончарства, малюнка на склі, витинанки, виготовлення ляльки-мотанки та бісероплетіння. Під час останніх, відвідувачі могли ознайомитися з основами декоративно-прикладного мистецтва та виготовити собі на пам’ять виріб.  

Творчий настрій створили для гостей музично-пісенні імпровізації  Романа Лотецького, Галини Романів, камерного оркестру Тернопільського державного музичного училища ім. Соломії Крушельницької та поезія члена Національної спілки письменників України Марії Баліцької в авторському виконанні. Презентовано, принагідно, книжку «Журавлина пісня»,  присвячену пам’яті брата, який воював на Донбасі. 

Під час акції «Малюнок козацьких нащадків», у рамках колективної творчості відвідувачів та художників Андрія Чернеця і Степана Мамчура, виконано картину «Червоногородські вежі».

«Солодкий скарб гетьмана Павла Полуботка» вдалося відшукати учасникам пригодницького квесту.

Тернопільський обласний краєзнавчий музей висловлює подяку за допомогу у реалізації задуму Британській Раді в рамках проекту «Активні громадяни», Молодіжному центру розвитку «МІСТ», дружній ресторації «Мамонт» та Молодіжній міській раді Тернополя.

Попередній запис

Ніч у музеї

Наступний запис

Вдумливий погляд життя…

Рекомендуємо

“Музейний абонемент” – 3 (платно) +1 (у подарунок)

Завантажити абонемент на відвідування музею можна тут: Музейний абонемент ТОКМ         Новинка у музеї!  Вивчай і пізнавай історію ...

“Збережемо навіки незалежну і єдину…”. ЗАХІД до 31-ї РІЧНИЦІ Незалежності України

Вшанувати День Державного Прапора України і тридцять першу річницю Незалежності України Тернопільський обласний краєзнавчий музей гостинно запрошує усіх ...

Патріотично-просвітницький захід «Тернистий шлях рідної мови»

Найбільший, найдорожчий скарб в кожного народу – це його МОВА. Вона є цінним багатовіковим надбанням, що втілює в собі нашу пам’ять, історію, звичаї і ...