Главная / Зустрічі / Методична робота науковців музею

Методична робота науковців музею

Музеї – це унікальні заклади, які зберігають, вивчають та популяризують історію і культуру різних епох та народів, мають великий виховний потенціал, сприяють розвитку туризму і економіки. Тому надзвичайно важливо підтримувати роботу музеїв та допомагати їм виконувати їхню місію – зберігати культурну спадщину та сприяти розвитку суспільства.
У селі Розгадів на Тернопільщині діє музей-філія, де зібрані різноманітні експонати з історії села та родини Купчинських, яка подарувала Україні відомого січового стрільця і поета Романа Купчинського. До 130-ї річниці від дня народження Романа Купчинського коштами міської ради буде впорядкована прилегла до музею територія, планується зробити поточний ремонт будівлі та придбати нові виставкові вітрини.
Фахівці Тернопільського обласного краєзнавчого музею Галина Завіша, Наталя Українець, Наталя Бородай відвідали музей Романа Купчинського на запрошення Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради. Мета поїздки – надання професійної допомоги у питанні впорядкування наявних музейних предметів та наповнення експонатами нових виставкових вітрин.
Щиро вдячні директорці музею Стефанишин Марії Федорівні за гостинну зустріч і професійне спілкування.
Наталя Бородай, науковий співробітник методичного відділу ТОКМ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Рекомендуємо

Сумну звістку приніс полудень 21 серпня 2016 року – відійшла у вічність завідувачка відділу науково-просвітницької роботи, мистецтвознавець Віра Стецько.

Історія прапора України

Прапор як засіб сигналізації відомий ще з античних часів, і був присутній майже у всіх країнах світу. Стосовно слов’янських знамен, то відомо, що ...

Афіша музею на серпень

#Афіша_музею СЕРПЕНЬ Запрошуємо ознайомитися з подіями, які ми запланували на серпень у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Очікуємо на вас з ...