21 червня 2020 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотодокументальної виставки з приватної колекції історика Василя ...
27 Липня, 2024
Чорнобильська трагедія стала найбільшою в історії техногенною катастрофою, яка забрала життя у тисяч людей і завдала непоправної шкоди навколишньому середовищу. 26 квітня в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також висловлюють подяку ліквідаторам наслідків аварії.
Гостями заходу були учасники тих трагічних подій та учні ЗОШ №24 м. Тернополя. Полковники у відставці Володимир Чарторинський і Борис Коваль. Як ліквідатори аварії на ЧАЕС, вони поділилися своїми спогадами про важкі та небезпечні умови праці. Документальний фільм «Чорнобиль: історія, як це було» візуально доповнив розповіді ліквідаторів, показавши масштаби трагедії.
Тематичні фондові матеріали виставки «Чорнобиль – вічний біль України» представила Людмила Бочарова – старша наукова співробітниця відділу природи ТОКМ. Учасників заходу вразили відверті та емоційні розповіді очевидців Чорнобильської трагедії. Трагедія минулого століття повинна стати застереженням щодо застосування ядерної зброї на планеті Земля.
Наукові співробітники відділу природи ТОКМ
21 червня 2020 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотодокументальної виставки з приватної колекції історика Василя ...
28 червня 2021 р. минає 25 років з дня прийняття нової Конституції України. Це одна з найважливіших історичних і суспільно – політичних дат в ...
Доброю традицією для Тернопільського обласного краєзнавчого музею стало проведення різноманітних майстер-класів для дітей і дорослих. Таке спілкування ...