24 травня 2023 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась знакова подія у День слов’янської писемності і культури – презентація ...
27 Липня, 2024
Ветеран праці в царині культури Ольга Решетило передала музеєві кілька авторських публікацій: “Поклонімося серцем і душею” (про Василя Зуляка), “Її ластів’ята” (про Галину Слюзар), “Є така жінка…” (про Ніну Міцерську). Правдивість писаного вирізняє особисте знайомство авторки з героями.
Підсилюють особистий фонд відмінника Міністерства культури СРСР персональні запрошення (художник Є. Удін) відвідати ювілейні заходи на пошанування 100-річчя від народження Соломії Крушельницької та поштівка “Соломія Крушельницька”.
Попередній запис
Наступний запис
24 травня 2023 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась знакова подія у День слов’янської писемності і культури – презентація ...
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 26 вересня 2023 року розпочались ювілейні культурно-релігійні заходи Тернопільщини, приурочені Почаївській ...
Виставка «Духовні провідники українського народу» присвячена владикам Української греко-католицької церкви: Андрею Шептицькому, Любомиру ...