9 вересня 1944 року відбулося підписання Угоди між УРСР та Польським комітетом Національного визволення про евакуацію українського населення з території ...
27 Липня, 2024
У музеї в рамках проекту «Назустріч» для учнів 8 – 12 класів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру 12 та 13 грудня 2017 року відбулися краєзнавчі заняття «Минула та сучасна флора і фауна. Охорона та збереження природи рідного краю» в експозиції відділу природи. Наукові співробітники Кульчицька Оксана Володимирівна, Баран Антоніна Олександрівна та Бочарова Людмила Венедиктівна провели тематичні екскурсії: «Мандри у минуле для допитливих», «Рослини і тварини – символи України, скарби народної мудрості», «Мистецтво жити гарно, або дещо про екологію Тернопільщини». Екскурсії супроводжувалися грою-квестом із подарунками.
На занятті було використано мультимедійні та інтерактивні засоби, зокрема, матеріали та експонати для зорового і тактильного сприйняття.
Попередній запис
Наступний запис
9 вересня 1944 року відбулося підписання Угоди між УРСР та Польським комітетом Національного визволення про евакуацію українського населення з території ...
Долучайтеся до науково-краєзнавчих читань, що відбудуться в експозиції відділу природи Тернопільського обласного краєзнавчого музею в четвер, 18 січня 2024 ...
Тернопільщина – унікальний край, відомий своїми краєвидами, печерами, замками, славними людьми. Та найунікальнішим надбанням нашого краю є традиційний ...