Уже стало доброю традицією, коли члени Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України збираються у стінах Тернопільського обласного ...
27 Липня, 2024
Попередній запис
Наступний запис
Уже стало доброю традицією, коли члени Тернопільського осередку Національної спілки краєзнавців України збираються у стінах Тернопільського обласного ...
У п’ятницю, 24 листопада 2023 року о 12:00 год у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Лесі Воронюк ...