Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
27 Липня, 2024
У перший день літа, до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, музей пропонує усім-усім взяти участь у пізнавально-розважальному заході «ДІТЯМ – РАДІСТЬ, СОНЦЕ
, МИР🩷 і ДОБРОТА
»
Попередній запис
Наступний запис
Опісля проекспонування персональної виставки «Мій дивовижний витинанковий світ» Галина Дудар (Тернопіль) подарувала музеєві 5 автентично-неповторних робіт.
Шановні колеги! 16 лютого 2022 року (початок об 11.00 год.) у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудуться науково-краєзнавчі читання «Патріарх ...
Шановні колеги! 6 вересня 2022 року о 10:00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться наукова конференція «Суспільство і ...