На пошанування 206-ої річниці від народження Тараса Шевченка із фондової збірки у музеї вперше експонується виставка сюжетних композицій «тільки» народного ...
27 Липня, 2024
Запрошуємо вас 12 грудня о 12:00 у Тернопільський обласний краєзнавчий музей на пропам’ятну академію, присвячену 90-річчю від дня народження видатного краєзнавця та багаторічного директора музею, Венедикта Антоновича Лавренюка. Приєднуйтеся до нас, щоб разом вшанувати його великий внесок у розвиток культури та краєзнавства України. Ваша присутність важлива для нас!
Попередній запис
Наступний запис
На пошанування 206-ої річниці від народження Тараса Шевченка із фондової збірки у музеї вперше експонується виставка сюжетних композицій «тільки» народного ...
У 2023 році виповнюється 90 років з часу найтрагічнішої сторінки історії України – голоду-геноциду, організованого більшовицькою москвою для знищення ...
Курбасівські читання науково-краєзнавчих одкровень відбулися 27 лютого 2024 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї як спільний культурний ...