У День знань, відзначаючи старт нового навчального року, учні сьомого класу школи ✓4 вирішили здійснити особливу подорож. Не лінійку, але інтерактивну ...
27 Липня, 2024
Після закриття, музеєві (на знак віддяки) подаровано портрет…
Нещодавно, член Національної спілки художників України, народний художник України Богдан Ткачик випозичив із фондів музею авторські художні полотна: «Поетеса Іванна Блажкевич» (1975), «Поет Борис Демків» (1986), «Колишній надрайоновий провідник ОУН-УПА Ілько Оберишин» (1994), «Репресований письменник Борис Бобинський» (1998), «Богдан Лепкий» (2000), «Портрет академіка Степана Рудницького» (2007), «Поет Степан Сапеляк» (2011), які проекспоновано на персональній виставці «Історичні портрети Тернопілля».
Містяни та гості Тернополя оглядали проект у Галереї мистецтв обласної організації Національної спілки художників України. Після закриття, музеєві (на знак віддяки) подаровано портрет – «Музикознавець Богдан Петраш» (2008).
Попередній запис
Наступний запис
У День знань, відзначаючи старт нового навчального року, учні сьомого класу школи ✓4 вирішили здійснити особливу подорож. Не лінійку, але інтерактивну ...
100 років від дня народження Петра Ластівки (старшого) – українського актора театру та кіно, драматурга, який народився 5 липня 1922 року у с. Савинці ...
Доля кожному стелить життя: комусь вимощує гостинець, комусь освітлює дорогу, комусь уквітчує стежину… Вибоїста напрямна земного поступу ЯРОСЛАВА ...