У перший день літа, до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, музей пропонує усім-усім взяти участь у пізнавально-розважальному заході «ДІТЯМ – РАДІСТЬ, СОНЦЕ, МИР🩷 і ...
27 Липня, 2024
Друга публічна лекція музейного науково-просвітницького проекту “Українська революція 1917 – 1921 рр.: століття перемог і поразок”
Попередній запис
Наступний запис
У перший день літа, до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, музей пропонує усім-усім взяти участь у пізнавально-розважальному заході «ДІТЯМ – РАДІСТЬ, СОНЦЕ, МИР🩷 і ...
5 квітня 2024 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбувся духовно-просвітницький форум «Бути собою – це єдиний гідний шлях!» з нагоди ...
Талановита молодь Галичини, яка прагнула здобути професійну освіту, змушена була шукати можливості поза межами краю, оскільки вищого художнього докладу в ...