В рамках нового проєкту “Історія давнього стібка” запрошуємо на майстер-клас «Комір-стійка чоловічої сорочки техніками лиштва і січене» за ...
27 Липня, 2024
Третього листопада прочитано першу публічну лекцію у рамках науково-просвітницького проекту музею «Українська революція 1917 – 1921 рр.: століття перемог і поразок».
Тему «Москофільство в період першої світової війни (1914 – 1918 рр.)» виклав кандидат історичних наук із Києва Віталій Гайсенюк.
Серед присутніх: доктор історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Іван Куций, кандидат історичних наук цього вишу Ярослав Секо, кандидат історичних наук Тернопільського медичного університету ім. Івана Горбачевського Сергій Бондаренко.
В обговоренні взяли участь бібліотекарі, краєзнавці, студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, представники громадськості.
Присутність столичного науковця засвідчено спеціальним сертифікатом.
Попередній запис
Наступний запис
В рамках нового проєкту “Історія давнього стібка” запрошуємо на майстер-клас «Комір-стійка чоловічої сорочки техніками лиштва і січене» за ...
8 листопада – Собор архістратига Михаїла. Це велике православне свято на честь усіх небесних ангелів та їхнього головнокомандувача архангела Михаїла. У ...
Конституція – хранитель прав і свобод громадян, суверенності і цілісності кордонів нашої квітучої і сильної країни. Сила Конституції повністю полягає ...