Відзначаючи 110-ту річницю відкриття музею у Тернополі, пошановуємо пропам’ятною виставкою «В гармонії з природою» експозиціонера, краєзнавця – СИДОНІЮ ...
27 Липня, 2024
Сьома публічна лекція музейного науково-просвітницького проекту “Українська революція 1917 – 1921 рр.: століття перемог і поразок”
Попередній запис
Наступний запис
Відзначаючи 110-ту річницю відкриття музею у Тернополі, пошановуємо пропам’ятною виставкою «В гармонії з природою» експозиціонера, краєзнавця – СИДОНІЮ ...
Упродовж 17 років знаний тернопільський історик Василь Штокало формував особисту колекцію поштової продукції, присвяченої упівській тематиці. «Паралельно», ...
Обласний конкурс серед аматорів образотворчого мистецтва імені Олени Кульчицької, що відбувся у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, символічно ...