Ділимось приємним. Вийшов ДРУКОМ збірник матеріалів науково-краєзнавчої конференції «Нескорена Армія незламного народу» (до 80-річчя створення Української ...
27 Липня, 2024
З 18 травня 2012 року мандрівний філателістичний проект столичного ентузіаста Олександра Канівця «Останнім шляхом Кобзаря», приурочений 150-річчю перепоховання Тараса Шевченка в Україні згідно з його Заповітом – у нашому місті. Доповнює експозицію посмертна маска Великого Кобзаря.
Також представлена експозиція «Україна – козацька держава», створена у 2015 році до 225-ої річниці заснування козацтва на українських землях.
«Файне місто Тернопіль» – 62-ий населений пункт, який приймає тематичні поштові мініатюри.
Поклоніння світлій пам’яті Пророка та славній козацькій минувшині розпочнеться у музеї сьогодні, 20 квітня 2017 року о 16 годині.
Запрошуємо бути гідними пам’яті наших героїчних предків.
Попередній запис
Наступний запис
Ділимось приємним. Вийшов ДРУКОМ збірник матеріалів науково-краєзнавчої конференції «Нескорена Армія незламного народу» (до 80-річчя створення Української ...
Подорожуючи «світами», знана тернополянка Марія Тройчак відвідує намолені місця…
5 квітня 2024 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбувся духовно-просвітницький форум «Бути собою – це єдиний гідний шлях!» з нагоди ...