26 квітня виповнюється 35 років від аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою. За підтримки Генеральної ...
27 Липня, 2024
7 червня о 13.00 год. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки майстерня чудес “Викрутаси”, майстринь народних художніх промислів Юлії Янчук (живопис) та Лілії Фурсик (художнє моделювання). На виставці представлені авторські роботи майстринь із Кременеччини.
Попередній запис
26 квітня виповнюється 35 років від аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою. За підтримки Генеральної ...
Шановні краяни та гості музею! Спалах зорі Святвечірньої ночі Хай осяває коляд передзвін, Хай Вам Спаситель рожденний пророчі Сповнить бажання прийдешністю ...
Упродовж тисячоліть, неміліючи, Славута-Дніпро плине водами у світи. Протягом століття видання «Дніпро» наповнює душі вибагливого читача соковитістю ...