Напередодні Великодня завітайте на РОДИННІ МАЙСТЕР-КЛАСИ у Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Невід’ємна частина приготування до свята – ...
27 Липня, 2024
Запрошуємо взяти участь у (краєзнавець, педагог, літератор, нагороджена орденом «Знак пошани» за збереження музейних цінностей), яка відбудеться 7 червня 2023 року о 12.00 год у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.
Попередній запис
Наступний запис
Напередодні Великодня завітайте на РОДИННІ МАЙСТЕР-КЛАСИ у Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Невід’ємна частина приготування до свята – ...
Серед оригінальних відзнак періоду визвольних змагань 1917-1921 років, що зберігаються у фондах Тернопільського обласного краєзнавчого музею особливої ...
Цьогоріч виповнюється 150 років з часу заснування НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ШЕВЧЕНКА, що відіграло вирішальну роль у створенні фундаменту для появи ...