На землі є люди, які природою наділені мистецьким талантом, адже вони виписують натюрморти як поєднання кольорів та їхніх відтінків з романтичним відчуттям ...
27 Липня, 2024
Сонцесяйного вівторка Страсного тижня – 23 квітня у музеї майстер-класи «Писанковий вернісаж» започатковано етнографічним концертом студентів групи ММ-11 факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – «Гаїв, гаївочка…».
Презентував «Українські традиційні народні гаївки» Олег Смоляк – професор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор мистецтвознавства.
Кураторами «писанкарської години» виступили: Оксана Мартинюк – майстер народного промислу, Тетяна Семенець – народний майстер (писанкарка), Зоряна Бакула – юна волонтерка, Оксана Гулик, Олена Крупніцька, Наталія Українець – наукові співробітники Тернопільського обласного краєзнавчого музею.
Учасники захоплюючого дійства оглянули виставку фондових матеріалів «Бог дав радість нам з небес, Христос Воскрес!..»
Знимкувала Наталія Чеканова
Попередній запис
Наступний запис
На землі є люди, які природою наділені мистецьким талантом, адже вони виписують натюрморти як поєднання кольорів та їхніх відтінків з романтичним відчуттям ...
Чи знаєте ви, що на Тернопільщині є не тільки Почаїв, але й Малий Почаїв? Малим Почаєвом здавна називають село Решнівка Тернопільського (колишнього ...
Протягом всієї 111-літньої історії свого існування Тернопільський обласний краєзнавчий музей знаходився в різних будівлях, кожна з яких має свою цікаву та ...