Запрошуємо на захоплюючий захід в рамках музейного проекту «ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА». Дата: 13 жовтня 2023 року Час: 15:00 (п’ятниця) ...
27 Липня, 2024
Власне, 10 жовтня цьогоріч, сонцесяйна днина запросила поціновувачів художнього мистецтва у наш музей на презентацію персональної виставки малярства Ірини Кравець (Івано-Франківськ) – «Пастелі».
Творчих успіхів, подальшого зростання скромній авторці побажали: кандидат історичних наук, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, член Національної спілки краєзнавців України Олександр Петровський, художниця та мистецтвознавець Наталка Собкович, побратими зі Станіславова, інші присутні бажаючі…
Виставка приваблюватиме відвідувачів «до перших снігів»…
Біографічна довідка:
Ірина Кравець народилася на Київщині вересневої пори 1967 року. Закінчила Республіканську художню школу імені Тараса Шевченка (Київ,1986), художньо-графічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (1992). Працювала у телерадіокомпаніях Івано-Франківська (телеоператор, заступник директора). 2013 року знову захопилася живописом. 2014 – перша персональна виставка. 2014-2019 – учасниця Всеукраїнських та обласних виставок, 14 персональних. 2017, 2018 – учасниця та призер Міжнародних конкурсів живопису в рамках Українських тижнів мистецтв у Києві. Працює в техніці сухої пастелі, жанри – натюрморт, пейзаж. Член ГО «Мистецьке Братство» Івано-Франківська (з 2018). Роботи зберігаються у приватних колекціях України та за кордоном.
Попередній запис
Наступний запис
Запрошуємо на захоплюючий захід в рамках музейного проекту «ВІДОМА НЕВІДОМА УКРАЇНА». Дата: 13 жовтня 2023 року Час: 15:00 (п’ятниця) ...
29 січня працівники художньо-рекламного відділу Тернопільського обласного краєзнавчого музею взяли участь у тренінгу “Музей в соціальних ...
З нагоди 1035-річчя Хрещення Русі та Дня Української Державності 28 липня 2023 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття ...