Главная / Виставки / Відкрилася виставка ГО «Школа борщівської народної сорочки»

Відкрилася виставка ГО «Школа борщівської народної сорочки»

Тернопільський обласний краєзнавчий музей та Громадська організація «Школа борщівської народної сорочки» завдяки тісній співпраці організували виставковий етнографічний проєкт, який відкрився у музеї 16 травня – у Всесвітній день вишиванки. Це щорічна звітна виставка Школи борщівської народної сорочки, на якій презентують свої вироби майстрині школи.
На відкритті зібралась велелюдна аудиторія у вишиванках від владних установ, культурних і освітніх закладів, громадсько-політичні діячі, шанувальники музею і давньої вишивки.
Вітання звучали від директорки департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації Світлани Байталюк,
директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею Яреми Шатарського.
Голова Школи борщівської народної сорочки Вікторія Кривоніс презентувала діяльність організації представленою експозицією.
Дякувала директору музею Яремі Шатарському за плідну співпрацю, за популяризацію національного надбання спільними проєктами, зокрема за відкритість фондової скарбниці для проєкту «Історія давнього стібка».
На відкритті виставки майстриням школи вручили грамоти за збереження та відродження мистецтва традиційної української народної вишивки та участь у щорічній звітній виставці організації.
Святкову та затишну атмосферу спілкування із мисткинями та гостями дарували ведучі-музейниці Галина Завіша і Галина Гнатишин.
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати унікальну етнографічну виставку в Тернопільському обласному краєзнавчому музею, яка діятиме до кінця травня 2024 року.
Оленка Крупніцька, старша наукова співробятниця художньо-рекламного відділу ТОКМ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Рекомендуємо

Поштовий блок «Зброя Перемоги. Made in UA»

Музейна колекція поповнилася випуском поштового блоку «Зброя Перемоги. Made in UA», присвячена оборонно-промисловому комплексу України. Поштовий блок ...

День Героїв Небесної сотні

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових ...

Картина Дмитра Стецька «ДМИТРО ВИШНЕВЕЦЬКИЙ. БАЙДА»

Для висвітлення історії рідного краю в експозиційних залах Тернопільський обласний краєзнавчий музей значне місце відводиться творам образотворчого ...