Із 4 серпня 2015 року експонується виставка живопису івано франків ця Петра Грицюка «На гранях суперечностей». Фаховий юрист вільні хвилини «заповнює» ...
27 Липня, 2024
День 13 квітня 1913 року відкрив майбутнє музейній справі на Тернопільщині.
110 років тому Подільський музей Товариства «Народна школа» став зачинателем великого і унікального регіонального проєкту – МУЗЕЙНЕ ЖИТТЯ.
Сьогодні ми – його продовжувачі.
✨Цінуємо найрідніше.
✨Бережемо врятоване.
✨Досліджуємо невідоме.
І найважливіше – 💞 ЛЮБИМО 💞 віддано працею. Аби в затишному світі реліквій народжувалися справжні культурні революції в УКРАЇНСЬКИХ СЕРЦЯХ відвідувачів!
❗Хай дні ювілейного року стануть мирними! Хай здоровими та ідейно багатими будуть музейники❗Успіхів та розвитку!
Із 4 серпня 2015 року експонується виставка живопису івано франків ця Петра Грицюка «На гранях суперечностей». Фаховий юрист вільні хвилини «заповнює» ...
21 червня 2020 року у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотодокументальної виставки з приватної колекції історика Василя ...
З нагоди ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ в експозиційному залі відділу новітньої історії Тернопільський обласний краєзнавчий музей розгорнуто виставку із фондових ...