Главная / Зустрічі / Запрошуємо на родинні майстер-класи

Запрошуємо на родинні майстер-класи

Напередодні Великодня завітайте на 👏 РОДИННІ МАЙСТЕР-КЛАСИ у Тернопільський обласний краєзнавчий музей.
🔹Невід’ємна частина приготування до свята – це РОЗПИС ВЕЛИКОДНІХ ЯЄЦЬ. Прийдіть, щоб навчитись мистецтву розпису писанок і дізнатись про самобутні традиції, символічне значення орнаментів та кольорів (під керівництвом–Тетяни Семенець, Наталії Гордій, Ірини Качанової, Галини Кобіль).
🔹Особливо корисним мистецтвом є ВИТИНАНКА, що розвиває дрібну моторику, просторове мислення, художній смак. У процесі майстер-класу ваші фантазії втіляться у папері і ви створите свій власний унікальний шедевр (проводить Галина Дудар – майстриня народної творчості).
🔹Навчитись створювати аплікації та поробки, моделювати та конструювати об’єкти з паперу – одне з найпопулярніших занять для дітей завдяки простоті технік ПАПЕРОПЛАСТИКИ. Створення святкового паперового виробу викличе захоплення у кожного бажаючого учасника (проводить –Олена Митулинська).
🔹Для любителів солодощів пропонуємо розмалювати ВЕЛИКОДНІ ПРЯНИКИ, а згодом і поласувати ними* (проводить – Марія Левенець).
 
 Прийдіть в Тернопільський обласний краєзнавчий музей та отримайте цікавий досвід – можливість власноручно створити великодній оберіг!
Багато корисної інформації, позитивних емоцій та вражень – гарантуємо!
 
Коли❓ 10 квітня з 13.00 до 16.00 год.
 
Ціна❓
Писанкарство (безкоштовно)
Витинанка (безкоштовно)
Паперопластика (безкоштовно)
Розпис пряників (вартість набору – 120 грн)
 
Що потрібно❓
Для писанкарства – біле яйце
Попередній запис обов’язковий❗
 
☎️ Деталі участі у майстер-класах
Тел.: +380687331409
 

Рекомендуємо

Виставка «На меридіанах творчості»

100 років від дня народження Петра Ластівки (старшого) – українського актора театру та кіно, драматурга, який народився 5 липня 1922 року у с. Савинці ...

Презентація фотовиставки “Революція Гідності”

21 листопада відбулася презентація фотовиставки “Революція Гідності”. Численні присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Євромайдану та в зоні ...

Гармонія світу природи…

14 вересня 2017 року відбулася презентація виставки кращих малюнків Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що ...