Одна із легенд іменує частину гірського масиву довкола Крем’янця – «Дівочі скелі». Мотив – у часі сивої давнини юнки-волинянки збиралися співати, водити ...
дорослі – 60 грн.
студенти – 50 грн.
учні – 40 грн.
Відтворення побуту трипільців за допомогою давніх атрефактів. Можливість за допомогою зернотерки перетерти насіння злаків на борошно.
Можливість спробувати себе у ролі палеонтолога і помандрувати у час, сповнений таємниць та загадок, тисячі і навіть мільйони років назад, коли землю населяли неймовірні істоти. Вони вимерли, але їхні сліди тепер можна зустріти у вигляді частин скелету, відбитків та скам’янілостей.
За допомогою наших імпровізованих розкопок “В пошуках палеонтологічних скарбів” ви зможете видобути приховані у піску справжні скам’янілі рештки тварин та дізнатись про найцікавіші подробиці з життя істот, які назавжди зникли з лиця нашої планети.
Запрошуємо переглянути відео:
Чи вмієте Ви користуватися такими предметами? Ні?
В сучасному світі прання та прасування речей не завдає особливих клопотів. Втім, якихось ще пів століття тому (до середини ХХ ст.), на Тернопільщині жінки прали за допомогою старовинних предметів.
Пропонуємо прийняти участь у майстер-класі з прасування за допомогою рубля та качалки. Ви зможете не тільки потримати ці знаряддя праці жінок у руках, але й спробувати відпрасувати рушник за допомогою рубля й качалки.
Кожну секунду у світі з᾿являється близько 15 кг! побутових відходів. Що з цим робити? Брати приклад зі Швеції, яка переробляє до 99% сміття й заробляє на цьому гроші.
Але спочатку навчитись сортувати непотрібні побутові речі під час міні-майстер-класу у нас в музеї. Ми навчимо учнів в ігровій формі відрізняти скляні вироби від пластикових, метали від неметалів, дізнаються, що картон – це цупкий папір, та багато іншого.
ttps://www.facebook.com/museumternopil1913
Instagram:
https://www.instagram.com/museum_ternopil1913/?igshid=b3ixi7ho88bt
YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UC0TcAwSSUz9WXu77vsb9yQQ
Telegram:
Тik Тok:
Одна із легенд іменує частину гірського масиву довкола Крем’янця – «Дівочі скелі». Мотив – у часі сивої давнини юнки-волинянки збиралися співати, водити ...
У ці зимові дні у ТРИПІЛЬСЬКУ ХАТУ (експозиційний зал давньої, середньовічної та нової історії ТОКМ) завітали гості – учні 5-го класу Тернопільської ...
Макет криївки воїнів Української Повстанської Армії, подарований Тернопільському обласному краєзнавчому музею працівниками Управління Служби Безпеки ...