Главная / Зустрічі / В музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці»

В музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці»

Творчі метелики із 💙💛 синьо-жовтими та 🤍❤️ біло-червоними крильцями переносили дітки зі своїх сердець на скло…
Сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці», приурочена до Дня Конституції України.
Дійство для діток-учасників табору справжніх друзів «УКРАЇНА – ПОЛЬЩА» організували: ✅Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, ✅громадські організації «Асоціація жінок України «Дія. Тернопіль» та ✅«Євген Удін і Компанія», Тернопільський обласний методичний центр народної творчості і, вже традиційно, ✅Тернопільський обласний краєзнавчий музей.
На діток чекала програма з урочистостями, спілкуванням, майстер – класом та музейним квестом.
 
✨ Вели програму – Наталія Чеканова, заступниця з наукової роботи Тернопільського обласного краєзнавчого музею й Галина Федун, заступниця директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.
✨ Щоб подарувати справжню дитячу радість на захід завітала Ольга Шахін, голова ГО «Асоціація жінок України «Дія. Тернопіль» із солодкими гостинцями. Дуже щиро п. Оля запрошувала діток до діалогу, адже багато з них вимушено покинули свої домівки й тимчасово проживають у Тернополі.
✨ Звертався до музейної аудиторії директор Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, заслужений артист України – Володимир Вермінський, а також заслужений художник України – Євген Удін.
✨ У мистецьку майстерню творити запрошували майстри народної творчості Петро Левицький та Юлія Сватко, роботи яких представлені для огляду у виставковій залі музею.
 
Дітки відчули себе 🎨 художниками і з великим задоволенням та старанністю робили розпис по склі. Метелики щохвилини забарвлювались у кольори двох держав – 🇺🇦 України і 🇵🇱 Польщі. Це була акція вдячності сусідній країні за допомогу і підтримку.
 
🎉 Власноручні сувеніри разом із сертифікатами діткам будуть нагадувати про музейну теплу зустріч з нагоди важливого державного свята.
 
Знаходьте відео на Ютуб каналі музею:
 
 
Співробітниця художньо-рекламного відділу Оленка Крупніцька.

Рекомендуємо

Відкриття музею у Тернополі (до 110-ї річниці цієї події)

Перший музейний заклад був офіційно відкритий у Тернополі 13 квітня 1913 року як «Музей Подільський Товариства Народної Школи», хоч збирання експонатів ...

Виставка “Під синьо-жовтим прапором свободи”

З нагоди 80-ї річниці проведення ІІІ Надзвичайного Великого Збору ОУН, що проходив 21-25 серпня 1943 року на хуторі Веснівка, біля с. Золота Слобода на ...

Виставка “Січнева ювілею круговерть”

У сімдесят п’яте всміхнулася доля присніженим днем народин СТЕПАНОВІ МАМЧУРУ! Божий перст змахнув пензлем, єство змалювало злетом уяви майбутній сюжет ...