Главная / Зустрічі / В музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці»

В музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці»

Творчі метелики із 💙💛 синьо-жовтими та 🤍❤️ біло-червоними крильцями переносили дітки зі своїх сердець на скло…
Сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діяла мистецька майстерня «З Україною в серці», приурочена до Дня Конституції України.
Дійство для діток-учасників табору справжніх друзів «УКРАЇНА – ПОЛЬЩА» організували: ✅Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, ✅громадські організації «Асоціація жінок України «Дія. Тернопіль» та ✅«Євген Удін і Компанія», Тернопільський обласний методичний центр народної творчості і, вже традиційно, ✅Тернопільський обласний краєзнавчий музей.
На діток чекала програма з урочистостями, спілкуванням, майстер – класом та музейним квестом.
 
✨ Вели програму – Наталія Чеканова, заступниця з наукової роботи Тернопільського обласного краєзнавчого музею й Галина Федун, заступниця директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.
✨ Щоб подарувати справжню дитячу радість на захід завітала Ольга Шахін, голова ГО «Асоціація жінок України «Дія. Тернопіль» із солодкими гостинцями. Дуже щиро п. Оля запрошувала діток до діалогу, адже багато з них вимушено покинули свої домівки й тимчасово проживають у Тернополі.
✨ Звертався до музейної аудиторії директор Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, заслужений артист України – Володимир Вермінський, а також заслужений художник України – Євген Удін.
✨ У мистецьку майстерню творити запрошували майстри народної творчості Петро Левицький та Юлія Сватко, роботи яких представлені для огляду у виставковій залі музею.
 
Дітки відчули себе 🎨 художниками і з великим задоволенням та старанністю робили розпис по склі. Метелики щохвилини забарвлювались у кольори двох держав – 🇺🇦 України і 🇵🇱 Польщі. Це була акція вдячності сусідній країні за допомогу і підтримку.
 
🎉 Власноручні сувеніри разом із сертифікатами діткам будуть нагадувати про музейну теплу зустріч з нагоди важливого державного свята.
 
Знаходьте відео на Ютуб каналі музею:
 
 
Співробітниця художньо-рекламного відділу Оленка Крупніцька.

Рекомендуємо

Століттю «кузні» книгодруків…

Упродовж тисячоліть, неміліючи, Славута-Дніпро плине водами у світи. Протягом століття видання «Дніпро» наповнює душі вибагливого читача соковитістю ...

Запрошуємо на пізнавально-розважальний захід “ДІТЯМ – РАДІСТЬ, СОНЦЕ, МИР і ДОБРОТА”

У перший день літа, до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, музей пропонує усім-усім взяти участь у пізнавально-розважальному заході «ДІТЯМ – РАДІСТЬ, СОНЦЕ, МИР🩷 і ...

Виставка «Народ трагічної долі»

18 травня 1944 року сталінський режим підготував і здійснив силами НКВС-НКДБ спецоперацію примусового виселення корінного народу Криму – кримських татар. ...