Першого грудня 2016 року відкрито фотодокументальну виставку «Люди Свободи: гаранти незалежності», присвячену 25-річчю Всеукраїнського референдуму за ...
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Віра Шумська, старший науковий співробітник відділу стародавньої історії ТОКМ
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/415989435_870127258447391_923445129219221949_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=9R-yoYei0AIAX9WkFGl&_nc_oc=AQk2Zebf9OdgQjCUnPpUqlT8Xn_wQoZLEY2P-z3G7rrt2dHgmPgFvTRuxzEVSxW07tM&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBUmOipB6t6yo5pRuGXitHjCH8cD-OG3sboO1JGgEi5PA&oe=65AA9FFD)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416080836_870129421780508_3688617692178880667_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Wj0bWfMeho0AX91OCWq&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDUAtZfdtvHkj99vGsmsZ3aaNhJW-Ddp_DuyfIrMSS5RA&oe=65AC3C66)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/415181915_870127845113999_6538737575660911552_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=CGvHMHv6NooAX8KuaJi&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAdywRoVGp5WhTaALoSSLLHWlSGpCT95JvEXt5SrUF5yA&oe=65AAC52F)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416088422_870134321780018_936834870836781652_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=b_dSTZCeK7QAX8NMrbb&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDRPdpVd1HwKSEJkswHrGcvSPw5G_aFHsb1Nl-S8_uQXQ&oe=65AC48DF)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416058413_870129301780520_3623360129490021694_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=KVtoGJmGLWgAX_asefv&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBEQwKvnPKikd9iU_8h13Qpz2FHmkq8oQZEZfgkCwK6BA&oe=65AC0AA7)
Попередній запис
Наступний запис
Першого грудня 2016 року відкрито фотодокументальну виставку «Люди Свободи: гаранти незалежності», присвячену 25-річчю Всеукраїнського референдуму за ...
Новинка! Подарункові сертифікати ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ! Відтепер Вашим дарунком для найдорожчих людей може стати МУЗЕЙНИЙ ...
Цьогоріч Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Серед старожитностей, найдавніших пам’яток ...